תפילת הרחם - קבוצת ליווי און ליין לנשים המבקשות להרות

הכוח הטמון בתהליך בתוך קבוצה שהולכת איתך ביחד

עם הנחייה מקצועית ועוטפת המלווה אותך אל היעד

אני מזמינה אותך לחלוק איתנו את תפילת הרחם שלך

הכמיהה לפרי בטן היא מהחזקות והעתיקות ביותר עבור נשים.
 
בין אם את בזוגיות או לבד, אימא כבר או לא, בטיפולים ארוכים, ניסיונות טבעיים או רק עוד חולמת את ההיריון וגם אם את מתלבטת וחוששת מהצעד,
 
המסע אל עבר הגשמת החלום עשוי להיות ארוך, רצוף פחדים ואכזבות, ולעתים בודד.
 
מה שעבור נשים רבות הוא טבעי ופשוט, עבור חלקנו מורכב יותר ויש לכך סיבות שונות. לא משנה מה הסיפור האישי שלך,
 
מסע קבוצתי עם שותפות לדרך מלווה בשיטות הכנה, זימון, ריפוי והתכווננות יכול להוות את השער ואת התמיכה אל עבר הגשמת החלום. 
 

מעין אורה גרבר (MA)  בכמה מילים אני אישה, אמא יחידנית, מורה, תלמידה נצחית, אשת רפואה וסוג של מכשפה טובה;) עוסקת בטיפול פרטני, זוגי, מיני, מרצה מנחת קבוצות ומכשירה מנחים במסגרת 'דלת פתוחה'.

התשוקה שלי בחיים היא להעניק לאנשים ליווי רגשי, פיזי ורוחני אל עבר התפתחות אישית והגשמה עצמית. בעבודתי אני עוסקת הרבה בנשיות על כל היבטיה ולאחר הרבה שנים של מיקוד בתחום המיניות והאינטימיות, מאז שהפכתי לאם צללתי גם עמוק לתוך עולם הפריון והאימהות.

מאז שעברתי את המסע הפרטי שלי לאימהות יחידנית והתחלתי ללוות נשים להגשמת אימהות, גיליתי כמה הרחם מחזיקה – סיפורים, אמונות, זיכרונות, הבטחות וכאבים. כמה חשיבות יש לעתים למה שמחזיק הגוף הרגשי והנשמתי שלנו ביחס ליכולת שלנו לברוא בתוכנו חיים.

את ההחזקות הללו ניתן לשחרר ואף לא במאמץ רב, אבל כן נדרשת הסכמה, מוטיבציה ורצון להביט פנימה ולראות מה הישן המבקש השלה על מנת שחיים חדשים יוכלו להיווצר.

 בנוסף, אני יודעת כמה בודדות מרגישות נשים רבות בתוך מסעות ארוכים או מאתגרים של ניסיונות להרות וטיפולי פוריות ואני מאמינה שיש כוח אדיר, מעצים ומרפא לתמיכתו של מעגל נשים שותפות לדרך. 

רוצה לשמוע עוד? השאירי פרטים ואחזור אליך

מה אקבל בתוך התהליך?

למה אני יכולה לצפות כחלק מתוצאות התהליך?

חיבור מחודש לנשיות ולרחם שלך ~ עיבוד של רגשות מורכבים סביב תהליך הכניסה להריון ~ פתיחת השער לחיבור נשמתי חדש ~ קבלת מעגל שותפות תומך ~ הריון.

איפה, מתי וכמה זה עולה?

זוהי קבוצת רכבת אליה ניתן להצטרף לתקופה שתבחרי ללא התחייבות בתחילת כל חודש.


 המפגשים מתקיימים בזום בימי ראשון בבוקר בין השעות  09:00-10:30. 
 

מחיר 650 ש"ח לחודש.

 


נשים ממליצות על סדנת תפילת הרחם

"שנתיים שהיינו בתהליכים ונסיונות להרות, כלום לא עבד , התסכול היה עמוק אבל כל פעם מצאתי עוד משהו שהרגשתי שעמוק בפנים הנשמה שלי צריכה לעבור בדרך לאמהות .

חברה שלחה לי הזמנה לקורס של מעין , הסתכלתי על ההזמנה שהיה כתוב בה " גם את מרגישה שכולן בהריון סביבך חוץ ממך? " . זאת הייתה הרגשה שפגשה אותי כמעט כל יום , הרגשתי שאני חייבת להתקשר ! 

הגעתי למעגל הראשון אחרי שהיססתי ומיד הבנתי שאני במקום הכי מדויק עבורי … 

מעין הנחתה את המפגשים ויצרה סביבה כל כך בטוחה ואמיתית לתת  לכל רגש שעולה מקום בטוח. 

בעיניים טובות ומכילות היא התבוננה בכל אחת מאיתנו, מה שהכי תפס אותי הוא איך שהיא ידעה לחבר בין הרוח, הרגש והקרקע . 

ממליצה לכל אחת שמבקשת לעבור תהליך להגיע למעין 🤍"

"מעגל תפילת הרחם היה עבורי כמו חיבוק בתקופה מאוד מורכבת ומאתגרת. מעין הובילה ברגישות ובעדינות את התהליך הפנימי שהייתי צריכה לעבור בדרך להריון ולהורות שאני מייחלת להם. תודה על הליווי המדויק והמדהים🙏❤️"

"מעיין יקרה,

תודה על מסע מיוחד עמוק ומשמעותי. תודה שהיית עבורנו מרחב להניח בו באומץ את כל הפחדים ולחשי הלב והרחם. שידעת לשמור עלינו בעיניים טובות בחיבוק ובחוכמת מעמקים מופלאה. תודה על רגעים של קסם ושל חסד שנרקמו בזכות ההובלה המנוסה והמיטיבה שלך את המרחב הככ מורכב של השבילים המתפתלים בדרך לאמהות. תודה על נוכחות אוהבת וחומלת, על חוכמה ורגישות. ובעיקר תודה שאפשרת לנו להיות בדיוק היכן שאנחנו ופתחת עבורנו מרחב אוהב לנוח להטען ולקבל כוחות להמשיך את הדרך..  

חיבוק ואהבה ❤️"

״למעין אורה יש הקשבה מיוחדת, שמאפשרת לה לראות ולפגוש בת אדם בדיוק איפה שהיא

היא מחזיקה את המיכל באהבה, חמלה, רגישות, כנות, ואמונה. 

היה לי לעונג להתפלל יחד. להתחבק (בכל המובנים) ולעבור תהליך איתה ועם הנשים המדהימות שהיא זימנה למרחב. 

תודה תודה תודה"

"אני מעל שנה מנסה להרות, ובשנה הזו נפגשתי עם רגעים קשים מאוד. כשנתקלתי בפוסט של מעין ׳תפילת הרחם׳ הרגשתי שזה מה שנכון לי כרגע. במקביל לטיפולי הפוריות שהם כל כך טכניים ופרוטוקולים, הרגשתי את הצורך להיות מוקפת בתהליך רגשי יחד עם נשים  היודעות דבר בנוגע לתהליך המורכב, המאתגר והקשה הזה שמילים לא יכולות אפילו לתאר. דבר נוסף שידעתי הוא שאני זקוקה לדמות רגישה מאוד, לא שיפוטית, מכילה ומאפשרת, שתחזיק אותנו. 

וכך היה. 

הקבוצה הזו, היתה כה משמעותית, שמהרגע שהתחלנו הרגשתי הקלה כל כך גדולה ומשקל כבד שירד ממני, וחזרתי לנשום. בכל יום שישי בבוקר נפגשתי עם תכנים מעוררי השראה אבל בעיקר עם נשים אמיצות ומעין אחת שהחזיקה את כולנו בכזו אמונה ורגישות. נשמנו, דברנו, שתקנו, בכינו, צחקנו, התחבקנו, נולדנו, ילדנו. 

בתחושה של לידה מחדש, אני ממליצה כל כך לכל מי שמעזה להביא את עצמה במרחב שכזה, וזקוקה לתמיכה, להרשם 🦋🌸"

תפריט נגישות

Scroll to Top

כתבו לי